Kierunek:WIZUALIZACJA CAD/CAM

Kurs projektowania konstrukcji odzieży z dzianin i szycia na miarę od zastosowania tradycyjnej metody po wdrożenie innowacyjnej technologii wizualizacji kolekcji w trybie 3D poprzez wykorzystanie modułów CAD/CAM

PROJEKTUJ ODZIEŻ PRZY POMOCY NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH MODUŁÓW W TECHNOLOGII 3D CAD/CAM

Kurs dotychczas dostępny był tylko dla firm posiadających program CAD/CAM. W efekcie nie wielu specjalistów miało możliwość zdobycia niezbędnych do pracy w tym innowacyjnym programie. PIM jako pierwszy przygotował program autorski umożliwiający poznanie najbardziej innowacyjnego programu do wizualizacji w 3D w Przemyśle mody.System wirtualnej, elektronicznej wizualizacji i pasowania odzieży umożliwia tworzenie na komputerze trójwymiarowych, cyfrowych wzorów wyrobów odzieżowych. Bez zamawiania materiałów do ich przeszycia i bez dotykania maszyny do szycia.System Inventex VST symuluje teksturę „draping” i pasowanie odzieży wyświetlając ją na wirtualnej sylwetce. Wyposażony w potężny silnik „3D real – time” jest prawdziwym przełomem w przemyśle odzieżowym oferując rewolucyjne narzędzie projektowania i promocji. System Inventex VST posiada przeglądarkę 3D do interaktywnych prezentacji i sesji projektowych.

Praktyczne informacje:

Dla kogo
Kurs ten dedykowany jest dla osób prowadzących własne marki, pracujących w wzorcowniach, dla projektantów i konstruktorów realizujących pracę zdalną bądź osobach ceniących swój czas i chcących zobaczyć efekty swojego projektu przed odszyciem finalnym.
Cel kursu
  • Zwiększenie konkurencyjności swoich kompetencji na rynku Przemysłu mody
  • Elastyczność pracy poprzez umożliwienie pracy zdalnej
  • Oszczędność czasu pracy projektanta i wzorcowni
  • Zwiększenie możliwości wyboru efektu finalnego produktu przy zachowaniu oszczędności czasu
Liczebność grupy
Każdy kurs zawodowy liczy max 10 osób w grupie. Wszystkie sale komputerowe wyposażone są w 10 stanowisk pracy dla każdego kursanta i jedno dla instruktora. Dzięki takiemu rozwiązaniu zajęcia prowadzone są w praktyczny sposób i każda osoba w grupie realizuje własny projekt.
Czas trwania

Kurs realizowany jest w trybie weekendowym w ilości godzin 40 – nabór zakończony

Dostępne terminy
Zakończono nabór na grupę 10-osobową w trybie weekendowym w sierpniu 2019 (10-11.08 i 24-25.08).
OPŁATY

Kurs jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Chcesz się zapisać na kurs?

Efekty kształcenia:

  • Posługuje się pojęciami z dziedziny konstrukcji i technologii odzieży
  • Zarządza tworzonymi konstrukcjami
  • Potrafi wprowadzić dane w celu uzyskania wizualizacji prototypu na awatarze
  • Rozpoznaje niedopasowanie w obrębie elementów szablonu i usuwa błędy
  • Zarządza managerem modeli w celu archiwizowania, obróbki i przesyłania plików pomiędzy firmami odzieżowymi
Jestem zadowolony ze szkolenia i polecam tym co zaczynają swoją przygodę włókiennictwem oraz tym co pracują w zawodzie, a chcą zdobyć solidną wiedzę.

PRACOWNIK INSTYTUTU WŁÓKIENNICTWA

Załączniki do pobrania:

ZADAJ PYTANIE

790 411 112

Dostępny pn-pt od 10:00 do 18:00

Adres Al. Wilanowska 273, Warszawa

Email rekrutacja@polskiinstytutmody.pl

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach Chic Warsaw sp. z o. o. lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic Warsaw sp. z o. o. i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic Warsaw sp. z o. o. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.