Kierunek:KURS INDYWIDUALNY

KURS INDYWIDUALNY
Zapraszamy na kurs indywidualny dostosowany do poziomu umiejętności uczestnika i jego planów zawodowych. Doradzamy najlepszą ścieżkę edukacyjną oraz uczymy technologii i konstrukcji odzieżowej zgodnie z najnowszymi trendami. Tematykę kursu możesz wybrać spośród ponad pięćdziesięciu kursów, które posiadamy w swojej ofercie.

Praktyczne informacje:

Dla kogo
Kurs jest przeznaczony dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności krawieckie. Dla osób, które w krótkim czasie chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Dla osób, lubiących pracować w trybie indywidualnym, w którym uwaga instruktora jest skupiona tylko na nich.
Cel kursu
  • Szybkie i efektywne podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
  • Rozpoczęcie nowej drogi na ścieżce kariery zawodowej
  • Zdobycie nowych umiejętności
Liczebność grupy
Kurs jest realizowany w trybie indywidualnym.
Czas trwania

Dostosowana do potrzeb kursanta.

Dostępne terminy
W celu ustalenia terminu prosimy o kontakt – rekrutacja@polskiinstytutmody.pl
OPŁATY

60zł za godzinę kursu

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie na kurs przez Urząd Pracy, nieoprocentowaną pożyczkę na kształcenie poprzez Inwestuj w Rozwój lub Projekt OPEN.

Istnieje możliwość rozłożenia kosztów edukacji na okres od 10 do 48 miesięcy.

Chcesz się zapisać na kurs?

Efekty kształcenia:

Imienny certyfikat poświadczający umiejętności nabyte na kursie.

więcej

Załączniki do pobrania:

ZADAJ PYTANIE

790 411 112

Dostępny pn-pt od 10:00 do 18:00

Adres Al. Wilanowska 273, Warszawa

Email rekrutacja@polskiinstytutmody.pl

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach Chic Warsaw sp. z o. o. lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic Warsaw sp. z o. o. i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic Warsaw sp. z o. o. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.