ZAPLECZE DYDAKTYCZNE

PIM realizując swoje cele wyposażył pracownie w najnowocześniejsze maszyny jak i stanowiska komputerowe. Każda sala posiada oświetlenie LED o odpowiedniej kolorystyce i natężeniu tak aby ułatwić pracę przy skrupulatnych czynnościach oraz klimatyzację.

Posiadamy:

Sale technologiczne wyposażone w stebnówki przemysłowe sterowane komputerowo dla każdego ucznia w grupie, overlocki przemysłowe 4 nitkowe, stacje parowe, materiały edukacyjne przygotowywane pod dany kurs, dodatki krawieckie najwyższej jakości usprawniające pracę technologa.

Sale komputerowe wyposażone w stanowiska komputerowe dla każdego kursanta oraz najnowocześniejsze oprogramowanie do pracy nad konstrukcją CAD/CAM oraz 3D w najnowszej wersji dostępnej na rynku. Tablicę do foto digitalizacji oraz ploter do thermo wydruków.

Sale konstrukcyjne wyposażone w stoły krojcze o odpowiedniej wysokości do pracy na stojąco, krzywiki konstrukcyjne jak i szablony wzorcowe doposażone do ilości kursantów, menekiny krawieckie z rękami torsy oraz nogi do konstrukcji spodni slimowanych stosowane u czołowtch projektantów takich jak DIOR

 

Wszystkie zajęcia realizowane są poprzez praktyczne zajęcia odzwierciedlające realne warunki pracy, teoria wymagana w podstawach programowych dostępna jest na platformie kursanta.

Aneks kuchenny z przestrzenią do odpoczynku i napicia się pysznej kawy świeżo zmielonej.

Zobacz galerię: