Ania

KONSTRUKTOR
Ukończone kursy: Krawiec, Projektowanie w przemyśle mody
Moja nowa droga zawodowa zaczęła się od kursu kostrukcji, po którym dostałam pracę w polskiej firmie z branży outdoorowej. Pracuję tam nadal jako konstruktor i członek zespołu projektowego. Obecnie biorę udział w kursach zawodowych A.71 Krawiec  i A.74 Projektowanie w przemyśle mody, aby pogłębić zdobytą wcześniej wiedzę i poszerzyc zakres kompetencji.

Zajęcia przerosły moje najśmielsze  oczekiwania. Organizatorzy i kadra są po prostu cudowni. Poznałam bardzo inspirujących ludzi, pełnych pasji, kochających to co robią. Wlali we mnie wiarę w siebie i swoje możliwości, co dało mi odwagę by zmienić swoją drogę zawodową.

Oprócz wiedzy merytorycznej nauczyłam się właśnie tego, że nie warto odkładać marzeń i planów, bo jeśli powierzysz je odpowiednim ludziom, są dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Bardzo polecam kursy w PIM! Tu czeka bezcenna wiedza oparta na wieloletnich doświadczeniach zawodowych instruktorów, inspirujące rozmowy i nauka w wyśmienitej atmosferze – „profesjonalnie i zawsze w dobrym towarzystwie” 🙂

Nasi absolwenci: